Aktuális információk
Vízelvezetés, csatornák, tartályok
Néhány hasznos tanács:
A csatorna kiválasztásánál a pénztárcánk mellett érdemes a minőségre illetve a csatornák élettartamára is figyelemmel lenni.
A különböző anyagokat nem szabad egymáshoz kapcsolni az ellentétes polaritás miatt.
Névleges ereszcsatorna méretek (a csatornák kiterített szélessége alapján: 25 cm, 33 cm és 40 cm) vízelvezető képességük alapján 3 nagy csoportba oszthatók: 25-ös méretű 40-80 m2-es tetőig, 33-as méretű 90-120 m2-ig, 40-es méretű 150-200 m2-ig.
Javasolt szerelés: a függőereszcsatorna 3%-os lejtéssel, a függőleges vízelvezetés (lefolyócső) sűrűsége 10-15 méterenként, csatornatartók sűrűsége 80-90 centiméterenként, általában szarufára szerelve (kivéve a kanadai ereszcsatornáknál, ahol 40-50 centiméterenként ajánlott a felfüggesztés).
Javasoljuk, hogy a kivitelezést megfelelően képzett szakember végezze, mivel a szavatossági idő és garancia csakis szakszerű szerelés esetén érvényes.
Termékek
- Beton termékek
- Tégla, falazó, falburkolat,áthidaló
- Vakolat , habarcs, építési kötőanyagok
- Kémények
- Faanyagok
- Cserép, pala, tetőfedő anyagok, zsindely
- Szárazépítészet
- Szigetelőanyagok, hőszigetelés
- Festékek és színes vakolatok
- Hidegburkolás
- Fürdőszoba
- Tüzelőanyag
- Térkő burkolatok
- Vízelvezetés, csatornák, tartályok
- Nyílászárók
- Egyéb termékek
- Cserépkályha
- Tüzépshop
- Ajánlatkérő kosár tartalma (0)







